Özticaret,1985 yılında Kemal ÖZHALLAÇ tarafından kurulmuştur.Fotoğrafçılık alanında ticari faaliyetlerde bulunmak amacıyla oluşturulan bu girişim daha sonra fotoğraf market ve novaart olarak iki adet daha firma kurarak Fotoğraf Studyosu yağlıboya tablo,çerçeve,fotoğraf albümü imalatı ve pazarlama alanlarında portföyünü genişletmiştir.


Özticaret,teknolojiyi ve modern yönetim uygulamalarını ürün-hizmet döngüsünün her aşamasında etkin olarak kullanmaktadır.Hedefi,paydaşları için artan oranda katma değer üretmek olan Özticaret Grup gerçekleştirdiği üretim ve ticari faaliyetlerin tümünde kurumsal yönetimin ve etik değerlerin örnek bir uygulayıcısıdır.

Özticaret kurumsal stratejisinin temel değerlerini ; yenilikçilik,tutarlık,esneklik,şeffaflık,kalite,sorumluluk,müşteri odaklılık,ekip çalışması oluşturmaktadır.

Özticaret,odaklandığı fotoğraf ve fotoğraçılık sektörleri başta olma üzere,tüm faaliyet alanlarında girişimciliği,sayınlığı ve gücü ile öne çıkmakta ve müşterilerinin hayatında fark yaratma hedefi ile hareket etmektedir.

Öz Ticaret Adana Dijital Baskı Atölyesi